Dillon(!) has logged 20 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Crawl

Crawl

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
In Bruges

In Bruges

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Hairspray

Hairspray

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Domino

Domino

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Lion King

The Lion King

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
17
The Lion King

The Lion King

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Intruder

The Intruder

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Conversation

The Conversation

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Stuber

Stuber

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
16 Wishes

16 Wishes

2010
×
Read the review Edit this entry  
03
The Girl with the Dragon Tattoo

The Girl with the Dragon Tattoo

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
01
Brick

Brick

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Raising Arizona

Raising Arizona

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry