• Transformers

    ★★★½

  • Monkeybone

    ★★

  • The Madness of King George

    ★★★½

  • Collateral

    ★★★★

  • Risky Business

    ★★★★

  • Pee-wee's Big Adventure

    ★★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★

  • The Crush

    ★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★★

  • Sleepless

    ★★½

  • Seven Psychopaths

    ★★★½

  • The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

    ★★★

  • Unmasked Part 25

    ★★

  • Doctor Mordrid

    ★★½

  • Warlock: The Armageddon

    ★★½

  • Rush Week

    ★★

  • Nightmare Beach

    ★★½

  • Master and Commander: The Far Side of the World

    ★★★★½