• Top Gun: Maverick

  • Red Notice

  • Injustice

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Vacation Friends

    ★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★

  • The Protégé

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Pig

    ★★★★★

  • Val

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Teen Titans Go! See Space Jam

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★½

  • Loki

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Greyhound

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Mulan

    ★★★

  • Bloodshot

  • Superman: Red Son

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

  • Night on Earth

  • Minari

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★½

  • Timmy Failure: Mistakes Were Made

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Dolittle

    ★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★