• Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • #Alive

    ★★½

  • The Dinner Party

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Midway

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Scare Package

    ★★★½

  • She Never Died

    ★★½

  • Lucy in the Sky

    ★★½

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

    ★★★½

  • Motherless Brooklyn

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Anna

    ★★½

  • Satanic Panic

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • Bliss

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Chris Claremont's X-Men

    ★★★★

  • Possum

    ★★★★

  • Climax

    ★★★

  • Manos Returns

    ★★½

  • Unfriended: Dark Web

    ★★★

  • Hagazussa

    ★★★½

  • Mayhem

    ★★★½

  • Street Level

    ★★★

  • The Neon Demon

    ★★½

  • The Lobster

    ★★★

  • Slow West

    ★★★½

  • Hogzilla

    ★★

  • The Taking of Deborah Logan

    ★★★½

  • Twin Peaks: The Missing Pieces

    ★★★½

  • I Spit on Your Grave 2

    ★★

  • Snowpiercer

    ★★★★

  • The Devil's Rock

    ★★★½

  • Drive

    ★★★½

  • I Spit on Your Grave

    ★★½

  • Lovecraft: Fear of the Unknown

    ★★★★

  • Ninja Cheerleaders

    ★½

  • Bad Reputation

  • The Girl Next Door

    ★★★

  • Kill Ugly TV

    ★½

  • The Poughkeepsie Tapes

    ★★★

  • The Gravedancers

    ★★½

  • Kekko Kamen Returns

    ★★½

  • Irreversible

    ★★

  • Baptism of Blood

    ★★★½

  • Day of the Warrior

    ★★★

  • Love Is a Gun

    ★★★★

  • Runaway Daughters

    ★★

  • Bad Lieutenant

    ★★★★½

  • Twin Peaks: Fire Walk with Me

    ★★★½

  • Laws of Gravity

    ★★★★

  • Omega Cop

    ★★½

  • Street Asylum

    ★★★½

  • Wild at Heart

    ★★★★

  • Begotten

    ★★★½

  • Cookie

    ★★½

  • Lady Terminator

    ★★★★

  • Mystery Train

    ★★★

  • Society

    ★★★★

  • Night Children

    ★★

  • Hellbound: Hellraiser II

    ★★★★½