• When You Finish Saving the World

    ★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • The Adventures of Mark Twain

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Ocean's Eleven

    ★★½

  • Flower

    ★★

  • Un Chien Andalou

    ★★★½

  • Dimensions of Dialogue

    ★★★★½

  • Springman and the SS

    ★★★

  • Liška a džbán

    ★★★½

  • The Devil's Mill

    ★★★½

  • Painting is for the Cats

    ★★★½

  • Psí pohádka

    ★★★½

  • Rudolph's Shiny New Year

    ★★★

  • The Wolf House

    ★★★★½

  • Detachment

    ★★½

  • Postcards From the Edge

    ★★★½