• F9

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • The Call of the Wild

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Cold Pursuit

    ½

  • Backtrace

    ★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • The Old Man & the Gun

    ★★½

  • The Equalizer 2

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • Skyscraper

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Escape Plan 2: Hades

    ★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Death Wish

    ★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • The Commuter

    ★★★★

  • The Post

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Our Souls at Night

    ★★

  • First Kill

    ★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★½

  • The Foreigner

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Fences

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • The Magnificent Seven

    ★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★★

  • Mechanic: Resurrection

    ★★★

  • Jason Bourne

    ★★½

  • Skiptrace

    ★★★

  • Independence Day: Resurgence

    ★★★★

  • Blood Father

    ★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Maigret

    ★★½

  • The Revenant

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★★

  • Pan

    ★★★

  • Spotlight

    ★★★★½

  • No Escape

    ★★★

  • Lila & Eve

    ★★½

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★

  • Ant-Man

    ★★★★★

  • Terminator Genisys

    ★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★

  • Furious 7

    ★★★★

  • The Boy Next Door

    ★★★½

  • Taken 3

    ★★½

  • Some Kind of Beautiful

    ★★½

  • John Wick

    ★★★★

  • The Equalizer

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★

  • The November Man

    ★★★

  • The Expendables 3

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Twin Peaks: The Missing Pieces