• The Boy from Medellín

    ★★★★½

  • Let the Sunshine In

    ★★★

  • Stallone: Frank, That Is

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Lucy the Human Chimp

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

  • Immortals

    ★★½

  • Stowaway

    ★★

  • After Earth

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Sisters with Transistors

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★½

  • Beast Beast

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★½

  • Face/Off

    ★★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★

  • Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time

    ★★

  • American Insurrection

    ★★