Sort by

abby! has logged 16 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
68 Kill

68 Kill

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Us

Us

2019
×
★★★★
Edit this entry  
29
Oh, Hello on Broadway

Oh, Hello on Broadway

2017
×
Edit this entry  
28
Arrival

Arrival

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
It

It

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
1985

1985

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★½
Edit this entry  
09
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
06
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★
Edit this entry  
06
Hairspray

Hairspray

2007
×
★★★½
Edit this entry  
02
The Darjeeling Limited

The Darjeeling Limited

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Hotel Chevalier

Hotel Chevalier

2007
×
Edit this entry  
01
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry