• Red Notice

    ½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ½

  • 9/21/21

    ★★★★★

  • Malignant

  • The Card Counter

  • The Protégé

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Old

  • Pig

  • Gunpowder Milkshake

  • Titane

  • Val

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Annette

    ★★★★★

  • Endorphin Port

    ★★★★★

  • No Sudden Move

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • F9

  • The Woman in the Window

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Nobody

  • Boss Level

  • Me You Madness

  • Willy's Wonderland

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Together Together

  • Malcolm & Marie

    ½

  • The Marksman

  • Wonder Woman 1984

  • Nate: A One Man Show

  • Riders of Justice

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ½

  • Hillbilly Elegy

    ½

  • The Undoing

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

  • The Queen's Gambit

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Freaky

  • Hubie Halloween

    ★★★★★

  • Mangrove

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ½

  • Lovers Rock

    ★★★★★

  • This Is Paris

  • The Kid Detective

  • Another Round

  • I Care a Lot

    ½

  • Nomadland

    ★★★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★★

  • One Night in Miami...

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Tenet

    ½

  • Project Power

  • An American Pickle

  • Unhinged

  • Jim Jefferies: Intolerant

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Irresistible

    ½

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • The King of Staten Island

    ½

  • Da 5 Bloods

  • 8:46

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • The Lovebirds

  • Arkansas

  • Beastie Boys Story

  • Extraction

  • Middleditch & Schwartz