• Red Notice

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Tropic Thunder

    ★★★★½

  • The Usual Suspects

    ★★★½

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★½

  • Highlander

    ★★★★★

  • Sleepers

    ★★★★½

  • Last Action Hero

    ★★★★½

  • What's Eating Gilbert Grape

    ★★★★★

  • Wind River

    ★★★★½

  • Watchmen

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • Thor: The Dark World

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★½