• Mission Ulja Funk

  • Night Raiders

  • Raise the Bar

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • See You Then

  • Coming 2 America

  • Ski

  • Jack’s Ride

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Petite Maman

  • TINA

  • The Beta Test

  • Theo and the Metamorphosis

  • From the Wild Sea

  • A School in Cerro Hueso

  • The Fam

  • Ninjababy

  • Khaite FW21

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Insert Coin

    ★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • Short Vacation

  • Fighter

  • Summer Blur

  • Nelly Rapp – Monster Agent

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • The Coast

  • Earwig and the Witch

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★

  • Mangrove

  • Eat Wheaties!

  • No Visible Trauma

  • Portrayal

    ★★★½

  • Monkey Beach

    ★★

  • For the Sake of Vicious

    ★★

  • Any Day Now

  • Parallel Minds

    ★★

  • Lovers Rock

  • Freeland

    ★★

  • Girl

  • Nadia, Butterfly

    ★★★★

  • Masha

  • Another Round

    ★★★★½

  • Akilla's Escape

  • Ammonite

    ★★★½

  • David

  • Wander

    ★★

  • Run Hide Fight

    ★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★½

  • Beans

    ★★½

  • No Ordinary Man

    ★★½

  • One Night in Miami...

  • Mandibles

  • The Pack

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Saint-Narcisse

    ★★★½

  • Come True

    ★★½

  • Minor Premise

    ★★

  • The Oak Room

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • She Ball

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★½

  • PVT Chat

    ★★★★

  • The Reckoning

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • The Donut King

    ★★★

  • The Outside Story

    ★★½

  • I Used to Go Here

    ★★★