• The Captain

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • Riders of Justice

    ★★★½

  • Another 48 Hrs.

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★

  • Run Hide Fight

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Monsieur Hulot's Holiday

    ★★★½

  • Rebecca

    ★★★½

  • All That Jazz

    ★★★★½

  • Godzilla

    ★★½

  • Disclosure

    ★★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★½

  • Blue Story

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Z

    ★★★★★

  • Mindwarp

    ★½