• Miley's New Year's Eve Party

    ★★★★★

  • All Madden

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Fistful of Steel: The Rise of Bubba Wallace

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Trolls Holiday in Harmony

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Black Friday

    ★★½

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★★½

  • Love Hard

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Silent Night

    ★★★

  • Schumacher

    ★★★★

  • Once Upon a Time in Queens

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • The Alpinist

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Chase

    ★★★½

  • The History of the Atlanta Falcons

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Jolt

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Tatis: The Rise of El Niño

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Summit of the Gods

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Val

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Miley Cyrus Presents Stand by You

    ★★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • LFG

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • 30 for 30: The Bunny & the GOAT

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Renegades: The Bad Boys of NASCAR

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★★