• Finch

    ★★★½

  • New York Ninja

    ★★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★½

  • T0-B1

    ★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★½

  • The Village Bride

    ★★★★

  • The Twins

    ★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★

  • The Duel

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Kate

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • Freakscene: The Story of Dinosaur Jr.

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Titane

    ★★★

  • Val

    ★★★

  • Till Death

    ★★★½

  • Awake

    ★★★

  • Creating an Army of the Dead

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • Moxie

    ★★★

  • Murder Among the Mormons

    ★★★½

  • Poly Styrene: I Am a Cliché

    ★★★★½

  • Boss Level

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Space Sweepers

    ★★★

  • Below Zero

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Ripper

    ★★★★

  • The Dry

    ★★★½

  • The Joy of Practical

    ★★★½

  • Identity Crisis: Bringing Possessor to Life

    ★★★

  • A Heightened World

    ★★★

  • Monster Hunter

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Riders of Justice

    ★★★

  • Life After The Navigator

    ★★★

  • Skylines

    ★★

  • Embryo

    ★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★

  • Seized

    ★★★

  • Freaky

    ★★★

  • By Night's End

    ★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • Console Wars

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • On the Rocks

  • amusement park

    ★★★

  • Violation

    ★★★½