• 13 Going on 30

    ★★★★

  • Soul Survivors

    ½

  • But I'm a Cheerleader

    ★★★★

  • In The Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Penelope

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Human Voice

    ★★★

  • Four Good Days

  • Darkest Hour

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Sightless

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • The Lifeguard

    ★½

  • Mortal Kombat