Cam has logged 10 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Another Woman

Another Woman

1988
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Lost in America

Lost in America

1985
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Quiz Show

Quiz Show

1994
×
★★★★
Edit this entry  
11
Monterey Pop

Monterey Pop

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Edit this entry  
08
Santa Sangre

Santa Sangre

1989
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Brawl in Cell Block 99

Brawl in Cell Block 99

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Side Effects

Side Effects

2013
×
★★★½
Edit this entry