adrianbalboa has logged 11 entries for films rated ½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Bombshell

Bombshell

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
07
F*&% the Prom

F*&% the Prom

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Skin

Skin

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
01
Trolls

Trolls

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
09
I Killed My Lesbian Wife, Hung Her on a Meat Hook, and Now I Have a Three-Picture Deal at Disney

I Killed My Lesbian Wife, Hung Her on a Meat Hook, and Now I Have a Three-Picture Deal at Disney

1993
×
½
Read the review Edit this entry  
14
Allegiant

Allegiant

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
15
I, Frankenstein

I, Frankenstein

2014
×
½
Edit this entry  
23
Paper Towns

Paper Towns

2015
×
½
Read prior review Edit this entry  
09
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
½
Read prior review Edit this entry  
09
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
½
Read prior review Edit this entry  
09
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
½
Read prior review Edit this entry