• Land

    ★★★

  • The Little Things

    ★½

  • Bombshell

    ½

  • Nocturnal Animals

    ★★★

  • The Night Clerk

    ★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Fifty Shades Freed

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★½

  • Stuck in the Suburbs

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • The Sound of Music

    ★★★★★

  • Frost/Nixon

    ★★★

  • Tropic Thunder

    ★★★½

  • Our Friend

    ★★★★

  • Valentine's Day

    ★★

  • Carnage

    ★★★½