• In The Heights

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • The Maze Runner

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Land

    ★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★

  • Fifty Shades Freed

    ★★★

  • Frost/Nixon

    ★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Most Likely to Murder

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★

  • National Treasure

    ★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★

  • 21

    ★★★

  • Little Women

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★