• Doubt

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Spectacular!

    ★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★

  • Stuck in the Suburbs

    ★★★★

  • Our Friend

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★

  • Cruel Fixation

    ★★★★

  • Mank

    ★★★★

  • A Woman Under the Influence

    ★★★★

  • Badlands

    ★★★★

  • Pool Boy Nightmare

    ★★★★

  • National Treasure: Book of Secrets

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

    ★★★★

  • Shirley

    ★★★★

  • The Adventures of Sharkboy and Lavagirl

    ★★★★

  • The Age of Innocence

    ★★★★