• Thunder Force

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • The Dig

    ★★★½

  • Project Christmas Wish

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • On the 12th Date of Christmas

    ★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★½

  • Holidate

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

    ★★½

  • Nocturne

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Tenet

    ★★½

  • The Sleepover

    ★★★

  • Project Power

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Greenland

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Desperados

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★

  • Artemis Fowl

    ★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Scoob!

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Mulan

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Scare Me

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • My Spy

    ★★½

  • Underwater

    ★★★

  • Like a Boss

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Bombshell

    ★★½

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★½

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Last Christmas

    ★★★

  • Let It Snow

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Countdown

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★

  • Scare Package

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★½