Sort by

Afc has logged 24 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Of Mice and Men

Of Mice and Men

1992
×
★★★½
Edit this entry  
30
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★
Edit this entry  
29
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★
Edit this entry  
28
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
★★★½
Edit this entry  
28
American Assassin

American Assassin

2017
×
★★★
Edit this entry  
27
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★★½
Edit this entry  
27
Contraband

Contraband

2012
×
★★★½
Edit this entry  
26
High Crimes

High Crimes

2002
×
★★½
Edit this entry  
26
Inside Man: Most Wanted

Inside Man: Most Wanted

2019
×
★★
Edit this entry  
25
Quantum of Solace

Quantum of Solace

2008
×
★★
Edit this entry  
24
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★½
Edit this entry  
19
Die Another Day

Die Another Day

2002
×
★★
Edit this entry  
14
Keeping Up with the Joneses

Keeping Up with the Joneses

2016
×
★★★
Edit this entry  
13
Man on Fire

Man on Fire

2004
×
★★½
Edit this entry  
13
A Few Good Men

A Few Good Men

1992
×
★★★
Edit this entry  
12
Final Destination 5

Final Destination 5

2011
×
★★★½
Edit this entry  
12
Unstoppable

Unstoppable

2010
×
★★★½
Edit this entry  
10
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★
Edit this entry  
10
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★½
Edit this entry  
09
Nobody

Nobody

2021
×
★★½
Edit this entry  
09
Rush Hour 3

Rush Hour 3

2007
×
★★★
Edit this entry  
08
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★½
Edit this entry  
06
The Secrets We Keep

The Secrets We Keep

2020
×
★★½
Edit this entry  
06
Rush Hour 2

Rush Hour 2

2001
×
★★★
Edit this entry