AGPerson has logged 17 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
South Park: Bigger, Longer & Uncut

South Park: Bigger, Longer & Uncut

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Death Proof

Death Proof

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Crawl

Crawl

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Chicago

Chicago

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Aziz Ansari: Right Now

Aziz Ansari: Right Now

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Pineapple Express

Pineapple Express

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Frozen

Frozen

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Purple Rain

Purple Rain

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry