agracelm has logged 24 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Ghost

The Ghost

1963
×
★★★½
Edit this entry  
25
Frankenweenie

Frankenweenie

2012
×
★★★
Edit this entry  
25
The 3rd Eye

The 3rd Eye

2017
×
★★½
Edit this entry  
25
The Vampire Bat

The Vampire Bat

1933
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Lights Out

Lights Out

2016
×
★★★
Edit this entry  
24
I Saw the Devil

I Saw the Devil

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Bloody Moon

Bloody Moon

1981
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
The Rental

The Rental

2020
×
Edit this entry  
23
StageFright: Aquarius

StageFright: Aquarius

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Comedown

Comedown

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Follow Me

Follow Me

2020
×
★★★½
Edit this entry  
18
Possessor

Possessor

2020
×
Read the review Edit this entry  
17
Cropsey

Cropsey

2009
×
★½
Edit this entry  
15
Blood and Black Lace

Blood and Black Lace

1964
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
C.H.U.D.

C.H.U.D.

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Night of the Living Deb

Night of the Living Deb

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Nocturne

Nocturne

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Blood Lake

Blood Lake

1987
×
Read the review Edit this entry  
06
Bad Hair

Bad Hair

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Alone

Alone

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Brahms: The Boy II

Brahms: The Boy II

2020
×
Edit this entry  
03
The Love Witch

The Love Witch

2016
×
Read the review Edit this entry  
02
Castle Freak

Castle Freak

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Larry

Larry

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry