• The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • Stowaway

    ★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★

  • The Power

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Blood Moon

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Q: Into the Storm

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Happily

    ★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Groomed

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • The Last Cruise

    ★★★

  • kid 90

    ★★★½

  • South Park Vaccination Special

  • AEW Revolution 2021

  • Boogie

    ★★½

  • Dreamcatcher

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Murder Among the Mormons

    ★★★½

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★½

  • Cherry

    ★★★

  • Son

    ★★½

  • Khaite FW21

    ★★★★

  • Attack of the Murder Hornets

    ★★★★

  • Boss Level

  • Shook

    ★★

  • Tentacles

    ★★

  • Teenage Emotions

    ★★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • All Light, Everywhere

    ★★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • El Planeta

    ★★★★

  • Mass

    ★★★★

  • Cusp

    ★★★½

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★★

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★★★

  • Beyond The Spectrum: The Underground

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★

  • Censor

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Outside the Wire

    ★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★

  • Hunter Hunter

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★½

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Songbird

  • Alabama Snake

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★

  • Macho: The Hector Camacho Story

    ★★★½

  • What Lies Below

    ★★

  • Castle Freak

    ★★

  • Monster Hunter

    ★★½

  • AEW Winter is Coming

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★

  • 69: The Saga of Danny Hernandez

    ★★★

  • Kindred

    ★★★