• Turma da Mônica: Lições

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Werewolves of the Third Reich

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Words Bubble Up Like Soda Pop

    ★★★★★

  • Boy & the World

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★½

  • Thor: The Dark World

    ★★★

  • Iron Man 3

    ★★

  • Twilight

  • It's Such a Beautiful Day

    ★★★★½

  • The Meaning of Life

    ★★★½

  • Rejected

    ★★★★

  • Everything Will Be OK

    ★★★★★

  • Downfall

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Four Hours at the Capitol

    ★★½

  • Coraline

    ★★★★★