aisha has logged 21 entries for films during August 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Video Dating Tape of Desmondo Ray, Aged 33 & 3/4

The Video Dating Tape of Desmondo Ray, Aged 33 & 3/4

2013
×
Read the review Edit this entry  
27
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Epic Fail

Epic Fail

2017
×
Read the review Edit this entry  
26
Amityville: The Awakening

Amityville: The Awakening

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
The Dark Tower

The Dark Tower

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Lou

Lou

2017
×
Read the review Edit this entry  
17
Fear & Shame

Fear & Shame

2017
×
Read the review Edit this entry  
17
Cars 3

Cars 3

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Annabelle: Creation

Annabelle: Creation

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Newsies: The Broadway Musical

Newsies: The Broadway Musical

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Annabelle: Creation

Annabelle: Creation

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Underdogs

The Underdogs

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Hairspray

Hairspray

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Visit

The Visit

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Miss Stevens

Miss Stevens

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
In a Heartbeat

In a Heartbeat

2017
×
Read the review Edit this entry  
01
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry