Ashley has logged 12 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Rosemary's Baby

Rosemary's Baby

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Waves

Waves

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
First Cow

First Cow

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Denial

Denial

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Fiddler on the Roof

Fiddler on the Roof

1971
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Where is Robert Fisher?

Where is Robert Fisher?

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The Pixar Story

The Pixar Story

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry