• The Haunting of Hill House

  • Maniac

    ★★★★★

  • Green Book

  • High Life

    ★★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★★

  • mid90s

  • Life Itself

    ★★

  • Beautiful Boy

    ★★

  • At Eternity's Gate

  • Suspiria

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★

  • The Old Man & the Gun

    ★★★★★

  • The Favourite

    ★★★

  • A Simple Favor

    ★★★★★

  • Roma

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Drum Wave

  • Set It Up

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Ocean's Eight

    ★★

  • Under the Silver Lake

    ★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Happy as Lazzaro

    ★★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

  • Avengers: Infinity War

  • Bao

    ★★★★★

  • Kimchi

    ★★★★★

  • A Quiet Place

  • Love, Simon

  • Annihilation

  • Peter Rabbit

    ★★★★★

  • Black Panther

  • Hal

    ★★★★★

  • Hereditary

  • Skate Kitchen

    ★★★★★

  • Funny Story

    ★★★

  • Shirkers

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • We the Animals

    ★★★★

  • Three Identical Strangers

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • Fifty Shades Freed

  • All the Money in the World

  • Pitch Perfect 3

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Nathan for You: Finding Frances

  • Kingsman: The Golden Circle

  • Disobedience

    ★★

  • Molly's Game

  • I, Tonya

    ★★★★★

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★★★

  • It

  • mother!

    ★★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • Battle of the Sexes

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • The Hitman's Bodyguard

  • What Happened to Monday

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★★★★

  • Tulip Fever

  • War for the Planet of the Apes

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Rough Night

  • Good Time

  • The Beguiled

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • The Florida Project

    ★★★