• Fifty Shades Freed

    ★★½

  • Venom

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★½

  • Locke

    ★★★½

  • I Used to Be Normal: A Boyband Fangirl Story

    ★★★½

  • Perfume: The Story of a Murderer

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Mother's Day

    ★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★

  • Wicked Girl

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Malevolent

    ★½

  • The Other Boleyn Girl

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★½