• Polaroid

    ★★½

  • Glass

    ★★★

  • Escape Room

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • The Last Hangover

    ★★★★

  • The Mule

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★½

  • The Sonata

    ★★★½

  • Creed II

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★★

  • Mirage

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★★

  • Animas

    ★★★½

  • The VelociPastor

    ★★★

  • Venom

    ★★★

  • Hell Fest

    ★★★★

  • The Night Comes for Us

    ★★★★

  • Overlord

    ★★★½

  • Apostle

    ★★★½

  • The Perfection

    ★★★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★★½

  • Once Upon a Deadpool

    ★★½

  • High Life

    ★★★★

  • Skin

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • Teen Spirit

    ★★★★

  • Shadow

    ★★★★

  • The Nightingale

    ★★★★½

  • The Predator

    ★★★½

  • The Sisters Brothers

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★½

  • The Favourite

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • Mara

    ★★½

  • Slender Man

    ★★

  • The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

    ★★★½

  • The Mermaid: Lake of the Dead

    ★★

  • Cam

    ★★★½

  • Possum

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • The Black Forest

    ★★★

  • Burning

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Climax

    ★★★★

  • Cold War

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Truth or Dare

    ★★★

  • Batman Ninja

    ★★★★

  • Sherlock Gnomes

    ★★★

  • Suicide Squad: Hell to Pay

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★★

  • Fast Color

    ★★★★

  • Upgrade

    ★★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Tomb Raider

    ★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Unsane

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Annihilation

    ★★★★

  • Peter Rabbit

    ★★★