• I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Sam Jay: 3 in the Morning

  • Homemade

  • The Lucky Ones

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★½

  • A Muse

    ★★★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★½

  • USE

    ★★★★★

  • Not Alone in Here

    ★★½

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★½

  • A Secret Love

    ★★★½

  • Shadowed

    ★★

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Weeknd: After Hours

    ★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • 365 Days

    ½

  • Disclosure

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • USE CUPS.

    ★★★★

  • Duck Duck

    ★★★★

  • Here Comes Hell

  • Gucci Cruise 2020

    ★★★★½

  • College Behind Bars

    ★★★★★

  • AI

  • Between Two Ferns: The Movie

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★½

  • Dark Light

  • Hair Love

  • Lazy Susan

  • Anima

  • Quilt Fever

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Black Mirror: Smithereens

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Us

    ★★★½

  • Everybody's Everything

    ★★★★★

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Miles Davis: Birth of the Cool

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

  • Sometimes, I Think About Dying

  • The Lego Movie 2: The Second Part

  • The Farewell

  • A Vast and Curious Universe

  • Fyre Fraud

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Welcome to Marwen

  • Chapped Lips

  • Mary Queen of Scots

  • May I Please Enter

    ★★★½

  • The Flickering Forest

    ★★½

  • Jarressey

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

  • Warp Speed Chic

  • Night School

  • Albatross Soup

  • In Fabric

  • Hold the Dark

  • mid90s

  • Skin

  • Meeting Gorbachev

    ★★★½

  • Suspiria

    ★★★★½

  • Boy Erased

  • The Quake

  • Piazzolla: The Years of the Shark

  • The Favourite

    ★★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs