Sort by

aleph beth has logged 14 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
Detention

Detention

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Guest

The Guest

2014
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
14
House of Cards

House of Cards

1990
×
★★★½
Edit this entry  
13
Logan

Logan

2017
×
Read the review Edit this entry  
09
The Wolverine

The Wolverine

2013
×
★½
Edit this entry  
08
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★½
Edit this entry  
07
Unbreakable

Unbreakable

2000
×
★★★
Edit this entry  
07
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★
Edit this entry  
06
The Sixth Sense

The Sixth Sense

1999
×
★★★★
Edit this entry  
05
Chimes at Midnight

Chimes at Midnight

1965
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Batman

Batman

1989
×
Read the review Edit this entry  
01
Constantine

Constantine

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry