• Being the Ricardos

  • House of Gucci

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Milford

  • Eternals

    ★★½

  • Let the Wrong One In

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★½

  • Bingo Hell

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Timekeepers Of Eternity

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • The Exorcism of God

    ★★★½

  • Barbarians

    ★★½

  • This is GWAR

    ★★★

  • Homebound

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Cry Macho

    ★★

  • The Humans

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Saloum

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★

  • Belfast

    ★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Found Footage Phenomenon

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Henchmen

  • Reminiscence

    ★★

  • When I Consume You

    ★★½

  • Don't Say Its Name

    ★★½

  • #Blue_Whale

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Glasshouse

    ★★★

  • You Can't Kill Meme

    ★★

  • The Righteous

    ★★★

  • Hellbender

    ★★★

  • Baby, Don’t Cry

    ★★★

  • Ida Red

    ★★½

  • Indemnity

    ★★½

  • Baby Money

    ★★

  • Giving Birth to a Butterfly

    ★★½

  • King Knight

    ★★½

  • Death Valley

  • Sinkhole

    ★★★

  • Romy & Laure... and the Mystery of the Enchanted Plug

  • Sexy Furby

  • No Title

  • THE MACHINE

  • Mad God

    ★★★★

  • The Last Thing Mary Saw

    ★★½

  • Macho Carne

  • Brain Freeze

    ★★½

  • The Trip

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Lamb

    ★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Bergman Island

    ★★★½

  • Chewing Gum