• Love Hard

    ★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • Candyman

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Titane

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • Cherry

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Wrong Turn

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★

  • Wrinkles the Clown

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Verotika

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Come to Daddy

    ★★★★½

  • The Dirt

    ★★½

  • Us

    ★★★★½

  • Good Boys

    ★★★★½

  • Little Monsters

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Pooka!

    ★★★½

  • Dumplin'

  • Mary Poppins Returns

    ★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★

  • Bird Box

    ★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★

  • Hell House LLC II: The Abaddon Hotel

    ★★★

  • Slice

    ★★★

  • mid90s

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★

  • A Simple Favor

    ★★★

  • Roma

    ★★★★

  • The Meg

  • Tales from the Hood 2

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Cam

    ★★★★

  • Sharp Objects

    ★★

  • The Great Satan

    ★★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Best F(r)iends: Volume 2

    ★★★★★

  • Action Point

  • The House That Jack Built

    ★★

  • Evil Genius

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Puppet Master: The Littlest Reich

    ★★★★

  • Rampage

    ★★★