• Palm Springs

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Favourite

    ★★★½

  • The Lobster

    ★★★★

  • Ivy

    ★★★★★

  • Winter Sleep

    ★★★★

  • Beyond the Hill

  • Once Upon a Time in Anatolia

    ★★★★★

  • Destiny

    ★★★½

  • Kill Bill: Vol. 2

    ★★★★

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★

  • Fate

    ★★★½

  • The Third Page

    ★★★★

  • Innocence

    ★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★★