• A Boy Called Christmas

    ★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★

  • Paradise Lost: The Child Murders at Robin Hood Hills

    ★★★★

  • 'Twas the Fight Before Christmas

    ★★★★

  • Spirited Away

    ★★

  • The Adventures of Prince Achmed

    ★★★★

  • Spider-Man

    ★★★★★

  • Jimi Plays Monterey

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★

  • CODA

    ★★★½

  • Unforgiven

    ★★★½

  • Steamboat Bill, Jr.

    ★★★½

  • One Week

    ★★★★★

  • Robin Robin

    ★★★★

  • The Hurt Locker

    ★★

  • Kedi

    ★★★★

  • Million Dollar Baby

    ★★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★★