• Halloween Kills

    ½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • The Babysitter

    ★★★★

  • Jack vs. Lanterns

    ½

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ½

  • Midnight Mass

    ½

  • Trick

    ½

  • Under Wraps

    ★★½

  • Under Wraps

    ★★★★

  • A Witches' Ball

    ★★½

  • The Dog Who Saved Halloween

    ★★

  • Diana: The Musical

    ★★★★★

  • Show Dogs

    ★★★

  • Vibes

    ★★★

  • High Spirits

  • Love's Kitchen

    ½

  • Little Evil

    ★★★★