• Monster Hunter

    ★★

  • CHiPS

    ★★

  • Event Horizon

    ★★★

  • Cube

    ★★★½

  • Species

    ★★★½

  • Aquarium of the Dead

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Fauci

    ★★★★

  • Injustice

    ★★★★

  • Vivo

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • The Undertaker

    ★★★½

  • The Last Matinee

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • The Fog

    ★★★★

  • Angels in the Outfield

    ★★★½