💞 Amaia💞 has logged 14 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
You've Got Mail

You've Got Mail

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Share

Share

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Maria by Callas

Maria by Callas

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
SPF-18

SPF-18

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
Read the review Edit this entry  
11
I Love You, Now Die: The Commonwealth v. Michelle Carter

I Love You, Now Die: The Commonwealth v. Michelle Carter

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Twilight

Twilight

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Aziz Ansari: Live at Madison Square Garden

Aziz Ansari: Live at Madison Square Garden

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Aziz Ansari: Right Now

Aziz Ansari: Right Now

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry