• I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Motreb

    ½

  • Interspecies Reviewers

    ★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • One Piece: Stampede

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

  • Toy Story 4

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Aladdin

    ½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ½

  • Avengers: Endgame

  • Shazam!

  • Rahman 1400

    ½

  • Love, Death & Robots: Ice Age

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

  • Love, Death & Robots: The Secret War

  • Love, Death & Robots: Blindspot

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

  • Love, Death & Robots: Fish Night

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

  • Love, Death & Robots: The Dump

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

  • Love, Death & Robots: The Witness

  • Love, Death & Robots: Suits

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

  • Love, Death & Robots: Three Robots

  • 6.5 Toman Per Meter

    ★★½

  • The Warden

    ★★★

  • Fighting with My Family

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★½

  • Aquaman

    ½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Venom

    ½

  • Green Book

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★

  • The Meg

    ½

  • Grand Blue

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • Skyscraper

    ½

  • Ant-Man and the Wasp

    ½

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Shoplifters

    ★★★★

  • Climax

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★½

  • Rampage

    ½

  • Taxi 5

    ½

  • Lottery

    ½

  • Upgrade

    ★★

  • Tomb Raider

    ½

  • Sheeple

    ★★½

  • Black Panther

    ★½

  • Fifty Shades Freed

    ½

  • Devilman Crybaby

    ★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Justice League

    ½

  • Coco

    ★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • Cars 3

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ½

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • Wonder Woman

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★

  • The Fate of the Furious

    ½