nida has logged 24 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
13
Cinderella

Cinderella

2021
×
Read the review Edit this entry  
31
Meet the Robinsons

Meet the Robinsons

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★★
Edit this entry  
15
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Edit this entry  
06
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★½
Edit this entry  
29
Shrek

Shrek

2001
×
★★★½
Edit this entry  
24
Babyteeth

Babyteeth

2019
×
★★★★
Edit this entry  
24
Scarface

Scarface

1983
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Babyteeth

Babyteeth

2019
×
★★★★
Edit this entry  
12
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★
Edit this entry  
06
Cruella

Cruella

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Get Gone

Get Gone

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★
Edit this entry  
21
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Minari

Minari

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Serpent

The Serpent

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry