Amy has logged 11 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Father of the Bride

Father of the Bride

1950
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The Aviator

The Aviator

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Jerry Maguire

Jerry Maguire

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Paris Is Burning

Paris Is Burning

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Wonder Wheel

Wonder Wheel

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
A Fantastic Woman

A Fantastic Woman

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry