• Leaving Neverland

  • Paris Is Us

    ★★★½

  • These Days

  • Metayouu

    ★★★★

  • All Inclusive

    ★★★

  • The Ground Beneath My Feet

    ★★

  • Floralis

    ★★★★½

  • Just Don't Think I'll Scream

    ★★★★★

  • Blue Boy

    ★★★½

  • It Has to Be Lived Once and Dreamed Twice

    ★★★★★

  • Ham on Rye

    ★★★★½

  • Paddleton

    ★★★★

  • Big Time Adolescence

    ★★★½

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★★½

  • Animals

    ★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★½

  • Greener Grass

    ★★★★

  • High Flying Bird

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★½

  • Take Me Somewhere Nice

    ★★★½

  • Monos

    ★★★★½

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • Crude Oil

    ★★★★½

  • Sometimes, I Think About Dying

    ★★★★½

  • Honey Boy

    ★★★★★

  • The Farewell

    ★★★★½

  • Lockdown

    ★★

  • How does it start

    ★★★★

  • Lavender

    ★★★½

  • Native Son

    ★★★★

  • Good Girl Jane

    ★★★★

  • The Journal of Insanity

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★

  • Red Door

  • Living Room Coffin

    ★½

  • Vice

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • On Broadway Cemetery

  • ★★★★½

  • Regarding the Case of Joan of Arc

    ★★★★½

  • Ant Head

  • Dance for Three Cameras

  • music from the edge of the allegheny plateau

    ★★★★

  • Video For Vladimir

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • The Replacement

    ★★★

  • Red Light

  • Fuck You Eric

    ★★★½

  • Voices of Kidnapping

    ★★★½

  • Venom

    ★★★

  • Night School

    ★★½

  • Green Book

    ★★★½

  • Firecrackers

    ★★★½

  • The Death & Life of John F. Donovan

    ★★★½

  • Slice

    ★★★

  • High Life

    ★★★★½

  • Her Smell

    ★★★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★½

  • mid90s

    ★★★★★

  • Little Waves

    ★★★★

  • The Invisible Cinema 3

  • Wild Rose

    ★★★½

  • Girlfriends

    ★★★½

  • All Inclusive

    ★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★★

  • Summer Collections

  • Greta

    ★★★

  • Vox Lux

    ★★★★½

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★½

  • At Eternity's Gate

    ★★★★½

  • To Cause Aurora The Crying Goddess Of Dawn To Stand

    ★★★★½