• Diagonal Symphony

    ★★★

  • Opus III

    ★★★½

  • Return to Reason

    ★★★½

  • Nosferatu

    ★★★★

  • Satan at Play

  • A Trip to the Moon

    ★★★★

  • Crissie Sheridan

    ★★★

  • Bicyclist

    ★★★½

  • The Arrival of a Train at La Ciotat

  • What If Black Boys Were Butterflies?

    ★★★★

  • Roll (6+7)

  • Crime Scene

  • Roll (3,4,5)

  • TRU3_3ND1NG.mov

  • I'm So Glad You're Here

    ★★★½

  • Blood, Sea, Film

    ★★★

  • Unyielding Charm From Egg Castles Cut Off

    ★★★★★

  • Reaper

    ★★★½

  • Forgive

    ★½

  • Hylas and the Nymphs

    ★★★½

  • Scorpions' Nest

    ★★★★★

  • Alchemical Brew no.1

    ★★★★½

  • Tell Me A Tale Upon The Tides of Remembering

    ★★★★½

  • Handsome Woodland Enchantment Of A Mindful Soothsayer

    ★★★★½

  • Olived Blue Wine From the Gods of Mercury

    ★★★★★

  • Taking Hold of the Macrocosm 2

    ★★★★★

  • Pouring Out Two Plates in the Stillness

    ★★★★★

  • mistake

    ½

  • Paving the Power of Seeing Without Warmth

    ★★★★½

  • A Beginning of Worlds

    ★★★★½

  • Twin Gates to Saturn's Amber Core

    ★★★★½

  • Taking Hold of the Macrocosm

    ★★★★★

  • Uneven Made Right

    ★★★★

  • To Stretch A Field

    ★★★★

  • Meadows of Coruscation

    ★★★★½

  • An Unexciting Journey

    ★★★★½

  • Parallel

    ★★★★

  • Low Islands

    ★★★★½

  • the void

    ★★★

  • Surroundings

  • The Mailbox

    ★★★½

  • Extras: The Extra Special Series Finale

    ★★★★

  • The Lord of the Rings Collection

    ★★★★½