• Sharp Stick

    ★★★½

  • Master

    ★★★½

  • Scream

  • Clyde's

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • The Housewives of the North Pole

  • My Favorite Christmas Melody

  • Single All the Way

  • The Bitch Who Stole Christmas

  • Annie Live!

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • The Glass Menagerie

    ★★★★★

  • A Castle for Christmas

  • Christmas CEO

  • 8-Bit Christmas

  • House of Gucci

  • A Kiss Before Christmas

  • Candy Coated Christmas

  • Dancing Through the Snow

  • A Holiday in Harlem

  • Home Sweet Home Alone

  • An Ice Wine Christmas

  • Father Christmas Is Back

  • Love Hard

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • The Santa Stakeout

  • The Manor

  • Diana: The Musical

  • Slumber Party Massacre

  • Britney vs. Spears

  • Midnight Mass

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★½

  • Intrusion

    ★½

  • Cry Macho

  • Silent Night

    ★★★½

  • The Desperate Hour

  • The Eyes of Tammy Faye

  • The Humans

    ★★★★

  • Dashcam

  • The Guilty

    ★★★

  • Kicking Blood

  • A Banquet

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • Halloween Kills

  • Good Madam

    ★★★

  • Inexorable

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Karen

  • Cinderella

  • Belfast

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Don't Say Its Name

  • The Righteous

    ★★★

  • Hellbender

    ★★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • France

    ★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy