• Barbie & Kendra Storm Area 51

    ½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • The New Mutants

    ★½

  • Tenet

    ★★★

  • My Brother Jordan

    ★★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • Four of a Kind

  • Artemis Fowl

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

  • Scoob!

    ★★

  • Barbie & Kendra Save the Tiger King

    ½

  • My Crazy Pole Vaulting Family

  • Corona Zombies

    ½

  • Smiling Friends

  • Hillary

    ½

  • The Weeknd: After Hours

  • 365 Days

    ½

  • Possessor

    ★★★★½

  • The Turning

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • The Murder of Nicole Brown Simpson

    ½

  • Little Women

    ★★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • 1917

    ★★★½

  • Helluva Boss

    ★½

  • Frozen II

    ★★½

  • Klaus

    ★★★

  • Hazbin Hotel

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Battle at Big Rock

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Hair Love

  • Airplane Mode

    ½

  • Full Force

    ★★★★

  • The Lion King

  • A Fugue

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Cans Without Labels

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Lux Æterna

    ★★★★

  • A Violent Night

  • Rocketman

    ★★★★

  • Brightburn

    ★★

  • Aladdin

    ½

  • The Haunting of Sharon Tate

    ½

  • Cuck

  • Greatest Battle of Human History

  • The Dirt

    ½

  • Unplanned

    ½

  • Notes from Melanie

    ★★★

  • Cold Pursuit

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • Shrek Retold

    ★★★★

  • Swiped

    ½

  • Framed

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★★½

  • The Favourite

    ★★★★½

  • Roma

    ★★★★½

  • Slender Man

    ½

  • Christopher Robin

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★

  • Everything Is Terrible! Presents: The Great Satan

    ★★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★