RSS feed for dang!
  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★

  • Block Z

    ★½

  • Sunod

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Dead Kids

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★½

  • Bad Education

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The King

    ★★★½

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Waves

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • John Denver Trending

    ★★★★

  • The Red Sea Diving Resort

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Clarita

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • The Silence

    ½

  • Shazam!

    ★½

  • Us

    ★★★

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★

  • The Death of Dick Long

    ★★★

  • The Lodge

    ★★½

  • Honey Boy

    ★★★

  • The Farewell

    ★★★

  • Eerie

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Possession of Hannah Grace

    ½

  • Aquaman

    ½

  • Bird Box

    ★★½

  • Apostle

    ★★½

  • mid90s

    ★★★★

  • Halloween

    ★½

  • Shadow

    ★★½

  • Goyo: The Boy General

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★½

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Incredibles 2

    ★★

  • Burning

    ★★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Shoplifters

    ★★★★½

  • Climax

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • A Quiet Place

    ★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★½