AnetteVazquez has logged 18 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Annette

Annette

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Little Shop of Horrors

Little Shop of Horrors

1986
×
★★★½
Edit this entry  
06
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Butterfly Effect

The Butterfly Effect

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Farewell Amor

Farewell Amor

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
West Side Story

West Side Story

1961
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
In the Mood for Love

In the Mood for Love

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Singin' in the Rain

Singin' in the Rain

1952
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Wind Will Carry Us

The Wind Will Carry Us

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★
Edit this entry  
11
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Chungking Express

Chungking Express

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
American Beauty

American Beauty

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry