• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

  • Mixtape

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • BTS PERMISSION TO DANCE ON STAGE

    ★★★★★

  • Coldplay x BTS Inside ‘My Universe’ Documentary

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Funeral Rehearsal

    ★★½

  • Afterlife of the Party

    ★★½

  • After We Fell

    ½

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★½

  • Old

  • Louis Vuitton Men's FW Collection by Virgil Abloh

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Pink

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • A Week Away

  • Deadly Illusions

  • Yes Day

    ★★½

  • Us Again

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Moxie

    ★★½

  • Girl in the Basement

    ★★

  • MTV Unplugged Presents: BTS

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • True Beauty

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • What Lies Below

    ★½

  • Godmothered

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • Happiest Season

    ★★★★½

  • 2 Hearts

    ½

  • Clouds

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Break the Silence: The Movie

    ★★★★★

  • Unpregnant

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • Night Shifts

    ★½

  • Chemical Hearts

    ★½

  • After We Collided

    ½

  • Work It

    ★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Coming Out

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Mulan

    ★½

  • All the Bright Places

  • The Thing About Harry

    ½

  • The Call of the Wild

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • 365 Days

    ½

  • Horse Girl

    ★½

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • TO DO X TOMORROW X TOGETHER

  • Cheer

    ★★★★★